Sobota, 03 December 2011 13:40

Zima vo Vysokých Tatrách - VhT

Súčasťou akcie zima v Tatrách, bola aj vysokohorská túra. Za cieľ sme si zvolili Mlynické Solisko /2301 m.n.m./. Chladné počasie, oblačnosť, slabé sneženie a vietor dodávali tomuto výstupu na vážnosti. Cez Predné Solisko, Soliskový hrb sme úspešne dosiahli vrchol. Po krátkom občerstvení sme tou istou trasou zostúpili na Štrbské pleso.

argaiv1958

Milan

 

Čítať 9333 krát Naposledy zmenené Pondelok, 05 December 2011 16:24
« Jún 2026 »
Pon Ut Str Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  • Outdoor.sk